Informatsioon

Ettevõtest

FZ Trade OÜ põhitegevuseks on peamiselt naisteriiete, jalanõude, kottide ning aksessuaaride müümine ning turustamine e-kaubanduses. FZ Trade müüb kaupa, mis on peamiselt pärit Euroopast.  Kõik pakutavad tooted on kohapeal olemas.

Fashion Zone - Heade hindadega naisteriided, jalatsid ja aksessuaarid
Meie poes võib leida kleite, erinevaid pluuse ja kampsuneid, üleriideid, jalatseid ja aksessuaare.
Fashion Zone Esinduspood asub Tartus, Jaama 76-B1
Saadame pakke ka postiga (Tarneaeg 1-3 päeva)
 • Itella (Smartpost)
 • Omniva
 • DPD
TASUTA postikulu alates 50€

Müügitingimused

 1. Ostu sooritamiseks tuleb lisada valitud toode ostukorvi.
 2. Müügihinnale lisandub postitasu vastavalt valitud postiteenuse pakkujale.
 3. Kaup toimetatakse kliendini peale kauba eest ülekande laekumist. Kaup toimetatakse kliendini vastavalt valitud kättetoimetamisviisile.
 4. Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv.Järgnevalt saab valida sobiva kohaletoimetamismeetodi, kus on võimalik valida sobiv makseviis.
 5. Tasuda on võimalik ka pangaülekandega. Pangaülekandega tasumisel peab klient ära märkima toote numbri. Tellimus loetakse tühistatuks, kui ülekanne ei laeku tunni jooksul. Juhul kui on muu pank, siis tuleb saata maksekinnitus PDF-formaadis e-mailile(info@fz.ee).
 6. Tellitud kauba postitame pärast ülekande laekumist FZ Trade OÜ arveldusarvele.
 7. Kauba järele saab tulla Tartus ja maksta ka sularahas. Selleks teile vaja kirjutada meile e-mailile(info@fz.ee) või Facebooki sõnumitesse https://www.facebook.com/FashionZoneest

Postiteenused

Itella SmartPOST http://uus.smartpost.ee/

Omniva https://www.omniva.ee/index.php

Paki saabumisest sihtkohta teavitatakse klienti telefonile saabuva sms-iga, mis sisaldab uksekoodi paki kättesaamiseks. Saadud kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanile, seejärel saab pakiautomaadi kapi avada. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui 7 päeva jooksul pole pakk välja võetud, tagastatakse see ettevõttele. Kui pakk on ettevõttele tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks kliendil postikulu uuesti tasuda.

Tagastamistingimused


1.
Kaupa on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul, selleks on vaja täita blankett https://goo.gl/forms/zEx6Dlog0kjHrLm32. Kui soovite kauba ümber vahetada, siis kirjutage info@fz.ee või Facebooki sõnumitesse https://www.facebook.com/FashionZoneest Kaup ei tohi olla kasutatud. Rikutud kaup tagastamisele ei kuulu. Tagastada saab kui toode on originaalpakendis ning eemaldamata siltidega.

2. Tagastatud kauba eest tagastatakse raha hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastamissoovi kättetoimetamisest FZ Trade OÜ'le.

3. Tagastamisele ei kuulu bikiinid, sukkpüksid ja soodsukampaanial ostetud tooted, mis kehtib 1-3 päeva

4. Tagastamise ja vahetamisega seonduvad postikulud tasub klient, tagastamisele kuulub vaid toote eest tasutud summa.

FZ Trade OÜ EI VASTUTA :

 1. Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest
 2. Defekti eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel
 3. Toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral